logotype


 Nasza firma handlowo-usługowa KOKSOWNIK to renomowany skład opału i kamienia, mieszczący się w Gubinie. Działamy na terenie powiatu krośnieńskiego.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych (właściciele domów jednorodzinnych, kamienic itp.) oraz hurtowych (spółdzielnie mieszkaniowe, placówki oświatowe).

Oferujemy sprzedaż oraz transport węgla i kamienia naturalnego. Oprócz węgla kamiennego oferujemy drewno opałowe, kominkowe, rozpałkowe oraz kamień naturalny. Posiadamy energetyczny brykiet rekord, który może być wykorzystany zarówno do spalania w kotłach na paliwo stałe, jak również do kominków oraz pieców rusztowych.

Sprowadzamy węgiel jedynie ze sprawdzonych kopalni, ponieważ zależy nam na zdobyciu klientów, którzy będą stale zaopatrywać się w naszym składzie opału.

Przyjedź do składu opału i kamienia KOKSOWNIK aby przekonać się, dlaczego zaufały nam już setki Klientów.

Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź nasze rewelacyjne ceny!

 

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.
ZAMKNIJ